Jak chronić Samsung Galaxy A50

0
1575

Niedawno zaprezentowany i obecnie chętnie kupowany model koreańskiej firmy Samsung A50 ucieszy potencjalnych posiadaczy tego flagowca znakomitymi funkcjami. Potrójny aparat fotograficzny, spora pamięć, szybki procesor, a także skaner linii papilarnych w ekranie Super AMOLED.

Takie niesamowite funkcje zamknięte w eleganckiej obudowie powinny bezapelacyjnie być chronione w sposób najbardziej znakomity. Bo telefon choć bogaty w swą wielofunkcyjność i posiadane parametry, które przyczyniają się do ułatwienia życia, bywa bardzo delikatny i kruchy.
A przecież decydując się na wcale nie tani sprzęt chcemy być jego posiadaczem jak najdłużej.

Warto zatem pomyśleć o odpowiednich pokrowcach specjalnie dedykowanych i dostosowanych indywidualnie do konkretnych modeli, które zadbają o bezpieczeństwo.
Na rynku znajduje się szeroka gama proponowanych etui. W zależności jakie są personalne oczekiwania i wymagania, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybór silikonowych przeźroczystych plecków nie wpłynie znacząco na wygląd telefonu i stanowić będzie ochronę boków oraz krawędzi telefonu. Natomiast takie samo etui ale z zastosowaną już gamą kolorystyczną czy też specjalnym dedykowanym nadrukiem nada naszemu Samsungowi Galaxy A50 zupełnie nowy, oryginalny design. W zależności co kto lubi, każdy znajdzie odpowiedni wzór czy kolor dla siebie.

Dla osób aktywnych czy uprawiających sporty ekstremalne wymagane byłoby użycie pokrowca wykonanego z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wstrząsy czy amortyzujących upadki
z wysokości. Co przecież bywa nieuniknione przy ćwiczeniach. Pokrowce te chronią doskonale boki
i kanty, co niektóre delikatnie zachodzą także na obrzeża miejsc w którym to rozpoczyna się ekran. Tworząc tym samym doskonałe zabezpieczenie dla wyświetlacza.

tech protect a50

Jednakże w tym miejscu nie można nie wspomnieć, iż oddzielne zabezpieczenie ekranu poprzez zakupienie odpowiedniego szkła hartowanego to decyzja która nie będzie pochopna i błędna. Wyświetlacze są bardzo delikatne, natomiast uszkodzenie ich bardzo kosztowne.
Zatem wybór takiego szkła to niewielki koszt w stosunku do wymiany całego wyświetlacza w sytuacji ewentualnego rozbicia. Bywa że zakup nowego telefonu będzie bardziej opłacalny aniżeli wymiana uszkodzonego.

Wracając do pokrowców. Miłośnicy dobrego wyglądu i prezencji odnajdą to samo w pięknych kaburach portfelowych, które to poza eleganckim wyglądem idealnie dostosowanym do sytuacji kiedy wybieramy się na ważne spotkanie biznesowe, firmowe czy inne. Będzie doskonałą wizytówką naszej osoby. Poza bogatym wyglądem zewnętrznym pokrowce zamykane jak książeczki są niezwykle funkcjonalne. Są zabezpieczeniem telefonu co wiadomo jest tu najważniejsze….. Stanowią też funkcję portfelową. Większość wyposażona jest w mini kieszonki do której śmiało włożyć można wizytówki, karty kredytowe czy pieniądze.
Podzielone także na takie z okienkiem przez które możemy monitorować ekran nawet w czasie zamkniętej klapki jak również bez. Tutaj podobnie jak powyżej obowiązuje zasada…. Co kto lubi…..
Zróżnicowany wygląd oraz szeroko dostępne etui dają ogromne możliwości dostosowania odpowiedniej ochrony dla Samdunga A50 w zarówno w sytuacjach jakich wymaga ta ochrona, jak również interpersonalnych wymogów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here