iPhone z mocną baterią

O telefonach produkowanych przez Apple można powiedzieć sporo dobrego – wymieniając między innymi ich wysoką wydajność, długie wsparcie techniczne czy świetne aparaty – jednak niemal wszystkie modele amerykańskiego producenta nie mogą pochwalić się długą pracą na baterii. Na szczęście nie każdy model szybko się rozładowuje, a niektóre wręcz przewyższają Androidową konkurencję. Jakimi iPhone’ami warto się zainteresować, jeśli cenisz długą pracę z dala od ładowarki?

iPhone 8 Plus

Ostatni klasyczny model Apple w wydaniu Plus to nie tylko większy od standardowej wersji ekran i dodatkowy aparat, ale również większy akumulator. Ogniwo o pojemności 2691 mAh może nie wygląda imponująco w specyfikacji technicznej, ale w połączeniu z lepszym zarządzaniem baterią przez urządzenia z iOS na pokładzie, pozwala na cały dzień bezstresowej pracy. Seria iPhone 8/8 Plus była również pierwszą z ładowaniem bezprzewodowym, w razie potrzeby można więc na bieżąco uzupełniać jej poziom. Niestety urządzenie to ma już swój wiek i nie każdemu będzie odpowiadała jego stylistyka i parametry techniczne. Dostępne są jednak i nowsze modele z dobrą baterią.

iPhone XR

Budżetowy model iPhone’a wyróżniał się nieco mniej atrakcyjną stylistyką niż zaprezentowane równocześnie z nim modele serii XS, miał niższą rozdzielczość wyświetlacza i tylko jedną kamerę. W zamian może jednak pochwalić się bardzo dobrą pracą na baterii o pojemności 2942 mAh, która z powodzeniem pozwala na cały dzień intensywnego użytkowania. Dodatkowo ładowanie bezprzewodowe, szybki standard ładowania i błyskawiczna praca samego urządzenia robią z niego propozycję, która pomimo upływu 3 la, nadal jest godna rozważenia.

iPhone XS Max

Zaprezentowany pod koniec 2018 roku XS Max był popisowym modelem Apple, ukazującym pełnię możliwości tego producenta. Największa bateria w historii marki – 3174 mAh – pozwala na naprawdę intensywne wykorzystanie z dala od gniazdka. Wyświetlacz OLED o zagęszczeniu 458 pikseli na cal, szybki procesor A12 Bionic, 4 GB RAM i szybka pamięć NVMe do dzisiaj czynią z niego jedno z najsprawniejszych urządzeń na rynku. Ponadto dwa stabilizowane optycznie aparaty nie mają się czego wstydzić, nawet na tle konkurencji z 2021 roku. Na uwagę zasługuje również jego cena – o ile w dniu premiery kosztował niebotyczne pieniądze, o tyle dzisiaj iPhone XS Max używany można kupić za nieco ponad 1800 złotych – czyli w cenie znacznie mniej renomowanego i gorzej wykonanego telefonu średniopółkowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here