Internet mobilny nie tylko na telefonie

Internet mobilny to rozwiązanie powszechnie stosowane na smartfonach, ale nie tylko. Z tej opcji równie dobrze można korzystać na laptopie czy tablecie. Żeby jednak surfowanie po sieci było komfortowe, należy zadbać o odpowiedniej wielkości pakiet danych. Jaki internet mobilny wybrać? Wygodna opcja to internet mobilny od T-Mobile.

Internet mobilny – kompleksowe rozwiązanie

Internet mobilny to kompleksowe rozwiązanie. Można z niego korzystać na smartfonie i z dowolnego miejsca łączyć się z siecią. To także świetna opcja do tabletu i laptopa, a więc urządzeń przenośnych, które można łatwo zabrać ze sobą, np. do pracy, na uczelnię czy w podróż i korzystać z sieci. To główna zaleta tego rozwiązania, czyli mobilność. Tradycyjnego internetu, z którym trzeba łączyć się za pomocą kabla, nie sposób nigdzie przenieść, tak więc użytkownik może z niego korzystać jedynie tam, gdzie znajduje się łącze.

Internet mobilny w ofercie T-Mobile

W ofercie internetu mobilnego od T-Mobile, którą można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/internet-mobilny/lista/produkty, klienci mogą wybrać jeden z trzech pakietów. Poszczególne opcje różnią się ilością dostępnych gigabajtów i ceną. Jaki internet mobilny wybrać? Dostępne opcje to:

  • 40 GB za 20 zł miesięcznie,
  • 60 GB za 30 zł miesięcznie,
  • 100 GB za 40 zł miesięcznie.

Podane ceny uwzględniają możliwe rabaty: za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminowe płatności. Umowa jest zawierana na 24 miesiące.

Internet mobilny w roli internetu domowego

Chociaż infrastruktura internetowa stale się rozrasta, nadal można znaleźć na mapie Polski mnóstwo punktów, w których jedyna szansa na internet domowy to właśnie internet mobilny. Dobierając odpowiednio dużą paczkę internetu mobilnego, można z powodzeniem korzystać z tego rodzaju rozwiązania, jak z typowego internetu domowego. Już najmniejszy z dostępnych pakietów internetu mobilnego w T-Mobile, czyli 40 GB, pozwoli na komfortowe korzystanie z sieci, np. umożliwi zdalną pracę lub naukę, a także oglądanie filmów czy słuchanie muzyki. Wielkość pakietu należy uzależnić od indywidualnych potrzeb, a także ilości domowników. Im więcej osób będzie korzystało z sieci, tym większy pakiet będzie potrzebny.

Materiał partnera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here