Gadżety do telefonu

Dzisiejsze salony operatorów komórkowych oferują różne akcesoria i dodatki dla naszych telefonów. Są to rzeczy przydatne, często chroniące urządzenie przez roztrzaskaniem na kawałki, zbiciem szybki czy zalaniem wodą. Pomimo tego należy zastanowić się czy za konkretną rzecz nie przepłacamy i czy spełnia ona swoją rolę. W poniższym artykule odpowiemy sobie na pytanie: czy warto zainwestować w akcesoria i ile to kosztuje.

Rodzaje akcesoriów

Obecny rynek oferuje niezliczoną ilość akcesoriów do telefonów, odpowiedzialnych za różne funkcje. Możemy znaleźć między innymi etui na każdy model komórki, uchwyty na telefon do zamontowania w samochodzie, ładowarki samochodowe, folię ochronną na smartfona, słuchawki, powerbank oraz uchwyty do selfie. Są to jedne z najważniejszych i najbardziej przydatnych akcesoriów, z których korzystają rzesze użytkowników. Dodatkowo możemy kupić również kartę pamięci, która pozwoli na przechowywanie większej ilości zdjęć.

Najbardziej przydatne akcesoria

Bez żadnych wątpliwości najważniejszym akcesorium jest etui. Zapewnia ono bezpieczeństwo, chroni przed uderzeniami, przed zalaniem, przed rysowaniem szybki. Kolejnym ważnym dodatkiem do telefonu jest powerbank. Tryb dzisiejszego życia jest napięty, często zostajemy w dłoni z rozładowanym telefonem, dlatego też powerbank jest na drugim miejscu jeśli chodzi o zapotrzebowanie. Przez to, że każdy lubi robić zdjęcia, telefon szybko się zapycha, dlatego też bardzo przydatna okazuje się również karta pamięci.

Te trzy akcesoria są najbardziej przydatnymi dodatkami. Warto, jednak zaopatrzyć się także w ładowarkę samochodową, uchwyt na telefon, zestaw głośnomówiący do samochodu, słuchawki oraz selfie-sticka.

Ile kosztują akcesoria?

Ceny najtańszych akcesoriów do telefonu zaczynają się o kilku do kilkudziesięciu złotych. Najdroższe z nich mogą kosztować nawet ponad tysiąc. Najtańsze etui dostaniemy za 10-30 złotych, te lepsze będą nas kosztować około 100 złotych. Powerbank to wydatek rzędu 60-300 złotych. Najdroższe mogą być słuchawki, ich koszt to 100-1000 złotych. Im droższy gadżet kupimy tym lepiej będzie się sprawdzał i nie zawiedzie nas w chwili próby. Warto jednak zapoznać się z opiniami użytkowników i ekspertów, aby niepotrzebnie nie przepłacić za dodatki, które okażą się zbyteczne.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here