Xiaomi Redmi Note 10

Xiaomi Redmi Note 10 w Polsce pojawił się w marcu 2021 roku. Od razu zyskał przychylne opinie użytkowników, którzy wskazywali na świetny stosunek jakości do ceny tego produktu. Postanowiliśmy sprawdzić jakie możliwości ma wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 10. Co należy wiedzieć o tym ekranie przed zakupem telefonu? Podpowiadamy!

Sam telefon Xiaomi Redmi Note 10 jest dość odporny na działanie wody i wstrząsów. Producent określił jego wytrzymałość (w tym ekranu) na IP53, wzmocniony powłoką Gorilla Glass. Wyświetlacz w opinii użytkowników jest jedną z najlepszych cech tego urządzenia. Dlaczego?

Kilka słów o Xiaomi Redmi Note 10

Zanim omówimy funkcjonalność ekranu Xiaomi Redmi Note 10, przejdźmy do jego omówienia. Model ten ma trochę ponad rok, ale dalej charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami. W urządzeniu pracuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 678, 6GB pamięci RAM i interfejs MIUI 12. To sprzęt dla osób, które nie chcą wydawać kilku tysięcy na smartfona, ale oczkują od niego stabilnej pracy pod każdym względem.

Wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 10 – co warto o nim wiedzieć?

Spójrzmy na parametry ekranu urządzenia. Wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 10 to kolorowy super AMOLED o najwyższych możliwościach. Emituje on aż 16 milionów kolorów, które są odpowiednio nasycone, zbalansowane i mają prawidłowy kontrast. Trochę brakuje lepszego odświeżania, bo 60Hz odstaje od dzisiejszej czołówki na rynku.

Zaletą wyświetlacza jest bardzo duża rozdzielczość określona na 1080 x 2400px. Rozmiar ekranu to z kolei dość standardowe 6,4 cala. Jednak dzięki temu urządzenie dobrze leży w dłoni i łatwo się je obsługuje. Zresztą przyjemnej obsłudze sprzyja dobrze skalibrowany system dotykowy, wrażliwy na ruchy użytkownika.

Czy da się zamontować nowy wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 10?

Chociaż wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 10 jest wodoodporny, to jednak nie jest pancerny. Jeżeli nie zabezpieczysz go szybką czy folią, podczas upadku nawet z niewielkiej wysokości możesz go zbić lub trwale uszkodzić w inny sposób. Co w takim przypadku?

Na rynku już dostępne są nowoczesne ekrany, które można dokupić do urządzenia. Wystarczy postawić na sprawdzony produkt, który jakością jest dokładnie taki sam jak oryginalnie zamontowany element. Następnie warto zwrócić się do doświadczonego serwisu w sprawie wymiany. Teraz poczekaj już na swój smartfon i dalej ciesz się jego działaniem. Proste, prawda?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here