Dlaczego iPhone’a nie można nazwać zwykłym smartfonem?

Świat użytkowników smartfonów jest od lat podzielony na dwa obozy: wiernych fanów iPhonów oraz zagorzałych przeciwników produktów firmy Apple, którzy zarzucają amerykańskiemu producentowi sztuczne zawyżanie cen. iPhone to nie tylko gwarancja prestiżu i synonim luksusu, ale także niezawodny sprzęt wysokiej jakości, który rzeczywiście znacząco różni się od wszystkich innych smartfonów na rynku. Co czyni go tak wyjątkowym?

Ponadczasowy design dla fanów minimalizmu

Smartfony Apple nie rzucają się zbytnio w oczy, a ich design można określić jako skromny. Kilka wersji kolorystycznych i prosta obudowa – nic specjalnego. Jednak dla eleganckich osób minimalizm iPhonów to bardzo pożądana cecha. Telefon nie ma zwracać uwagi i ma pasować do każdej stylizacji. iPhone zdecydowanie spełnia wszystkie te wymagania.

O sukcesie designu iPhonów świadczy również reakcja innych firm. Na rynku istnieje wielu producentów, którzy wzorują się na sprzęcie Apple pod względem wyglądu, często niemalże kopiując go w 100%. Dzięki temu osoby, którym bardzo podoba się design iPhonów, ale nie mogą pozwolić sobie na tak drogi telefon, może cieszyć się wierną kopią wymarzonego modelu.

Wyświetlacz nie do przebicia (i zbicia)

Ogromną zaletą produktów Apple jest ich doskonała wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, czego najlepszym przykładem jest wyświetlacz iPhone 7. Wykonany ze szkła hartowanego typu Gorilla Glass ekran jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia, upadki i zarysowania. Standardowo iPhone nie wymaga montażu dodatkowego szkła hartowanego lub folii ochronnej.

Wszystkie najnowsze modele iPhonów mogą pochwalić się wysoką rozdzielczością, dzięki czemu wyświetlane na ekranie obrazy oraz filmy cechują się naprawdę dobrą jakością. Warto również zauważyć, że wyświetlacze niemalże w całości pokrywają przedni panel, dzięki czemu nawet mniejsze modele zapewniają rozmiar ekranu zbliżony do nieco większych telefonów.

Aparat na piątkę z plusem

Do wiernych fanów iPhonów należą celebryci, blogerzy oraz gwiazdy Youtube’a, Instagrama, i innych mediów społecznościowych. I wcale nie chodzi im tylko i wyłącznie o ekskluzywność marki Apple. Amerykańska firma montuje w swoich smartfonach wysokiej jakości aparaty, które niemalże zawsze wyprzedzają konkurencję. Jeśli dodać do tego wysokiej jakości wyświetlacz iPhone X z super rozdzielczością, to produkt Apple może z powodzeniem zastąpić profesjonalny sprzęt, który zajmuje w wakacyjnej walizce dość sporo miejsca.

Wysoka wydajność i rewelacyjny system operacyjny

Jedną z najmocniejszych stron iPhonów jest ich wydajność, która nie spada zbytnio wraz z upływem czasu. Wydajne podzespoły zapewniają płynne działanie urządzenia, brak zacinania oraz spowolnienia i to nawet po kilku latach użytkowania. Warto również zwrócić uwagę na system operacyjny iOS, który został stworzony tylko i wyłącznie dla Apple. Na użytkowników czeka ponadto kilka tysięcy aplikacji oraz regularne aktualizacje oprogramowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here