Zepsuty iPhone

Z telefonami bywa różnie. Nosimy je w kieszeni albo na dnie torebki. Często trzymamy również w ręku, idąc chodnikiem. Nie patrzymy na przeszkody, bo to co wyświetlane jest na ekranie, jest dla nas niezwykle interesujące. Traktujemy telefon z lekkim przymrużeniem oka i nie szanujemy go, wiedząc, że przecież niedługo można będzie kupić kolejny. A co w przypadku, gdy mamy iPhone? Ich ceny są zdecydowanie wyższe, gdy więc przytrafi nam się jakiś wypadek, konieczna stanie się jego naprawa. Warto wtedy wiedzieć, jak funkcjonuje serwis iPhone i gdzie można go znaleźć.

Najpopularniejszym uszkodzeniem w przypadku telefonu jest zbicie ekranu. Telefony upadają, często wyświetlaczem do dołu, a my wręcz modlimy się, by urządzenie pozostało w nienaruszonym stanie. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Pęknięty ekran powoduje wzrost ciśnienia krwi związany z przyszłymi wydatkami. Żeby więc przygotować się na to wydarzenie, należy ewentualnie oszacować zniszczenia. Wtedy mniej więcej będziemy wiedzieć, ile kosztować nas będzie wymiana szybki w iPhone.

Po pierwsze zdejmijmy szkło hartowane, jeśli mieliśmy takie na wyświetlaczu i delikatnie sprawdźmy uszkodzenia. Najbardziej istotne jest, czy pęknięciu uległa tylko szybka, czy także ekran dotykowy. Cena w serwisie będzie się bowiem znacznie różnić. Jeśli dotyk działa, sprawdź czy jego czułość jest taka sama we wszystkich miejscach. Przyjrzyj się również kolorom oraz obadaj funkcje telefonu. Może być tak, że pewne rzeczy po upadku przestaną działać.

Potem konieczne stanie się udanie do serwisu. Serwis Apple Warszawa pomaga rozwiązywać wszelkie problemy związane z uszkodzeniami telefonów, w tym z wymianą uszkodzonej szybki. Cena zostanie określona na miejscu i zależeć będzie od typu telefonu oraz poziomu uszkodzenia. Po takiej naprawie pamiętaj, by na przyszłość dobrze się zabezpieczyć. Kup sobie szkło hartowane albo folię zabezpieczającą. Dobrze byłoby również dobrać sobie odpowiednie etui. Używaj telefonu z rozwagą, iPhone to w końcu drogi telefon.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here