Trzy sposoby na bezpieczniejszy telefon

Jeśli nie chcesz zbyt szybko uszkodzić swojego nowego smartfona, zawczasu zainwestuj w dedykowane mu profesjonalne akcesoria ochronne. W sklepie https://caseroom.pl znajdziesz trzy typy akcesoriów, które pomogą w zminimalizowaniu ryzyka przypadkowego uszkodzenia telefonu, chroniąc go przed zabrudzeniem lub porysowaniem obudowy, stłuczeniem dotykowego wyświetlacza czy zniszczeniem obiektywu aparatu zainstalowanego z tyłu jego obudowy.

Dopasowane etui sylikonowe

To stosunkowo tani, a przy tym niezwykle skuteczny sposób na ograniczenie ryzyka szybkiego zniszczenia nowego telefonu. Elastyczny pokrowiec sylikonowy chroni przed drobnymi rysami, dzięki czemu obudowa telefonu przez długi czas pozostanie jak nowa. Elastyczne etui sprzyja również amortyzowaniu siły ewentualnych uderzeń i wstrząsów, dzięki czemu ryzyko poważniejszego uszkodzenia telefonu, gdy ten przez przypadek wyślizgnie się z dłoni, jest zdecydowanie mniejsze. W takich sklepach jak https://caseroom.pl wybrany model sylikonowego etui można również ozdobić wybraną przez siebie grafiką lub samodzielnie wykonanym zdjęciem i w ten prosty sposób nadać urządzeniu bardziej unikalny, dopasowany do własnych upodobań wygląd.

Szkło hybrydowe na ekran

Charakteryzujące się znaczną elastycznością, cieniutkie szkło hybrydowe to doskonała alternatywa dla twardego szkła hartowanego, które zapewnia dobrą ochronę przed porysowaniem ekranu, ale nie chroni już tak dobrze przed jego stłuczeniem. Szkła hybrydowe ze sklepu internetowego https://caseroom.pl są nie tylko elastyczne, minimalizując ryzyko stłuczenia dotykowego wyświetlacza smartfona, ale też w wysokim stopniu odporne na przypadkowe zarysowania. Poza tym dzięki wysokiej transparentności nie zniekształcają oryginalnych kolorów, gwarantują dużą ostrość obrazu i precyzyjne odwzorowanie dotyku, przez co codzienne użytkowanie smartfona zabezpieczonego szkłem hybrydowym nie powinno sprawiać nikomu większych problemów.

Zabezpieczenie obiektywu/obiektywów aparatu

Wyraźnie odstające od odbudowy smartfona tylne obiektywy aparatów są tymi elementami urządzenia, które w szczególny sposób narażone są na szybkie uszkodzenie. Korzystając z pośrednictwa dobrze zaopatrzonych sklepów z akcesoriami GSM, można jednak zaopatrzyć się w specjalnie wyprofilowane szkła hybrydowe. Nałożenie takiego szła na obiektyw, chroni go przed przypadkowym uszkodzeniem. Co ważne, warto sięgać jedynie po markowe, cienkie i w pełni transparentne szkła. Dzięki nim jakość wykonywanych fotografii powinna utrzymać się na oryginalnym, wyjściowym poziomie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here