Etui wodoszczelne – zabezpiecz swój telefon na każdą okoliczność!

0
1087

Lato w pełni, a to oznacza czas wakacyjnych szaleństw, relaksu i wypoczynku. Latem, kiedy temperaturą są najgorętsze w roku, chętniej niż w inne miesiące korzystamy ze wszelkich atrakcji nad wodą. Częściej wybieramy się na basen czy nad jezioro,  jedziemy nad morze lub wyjeżdżamy dalej, aby surfować, nurkować lub popływać kajakiem czy jachtem. Wszystkie te momenty są wspaniałe, dlatego nierzadko bardzo nam zależy, aby uwiecznić je na zdjęciu czy filmie. I tu pojawia się wielkie “ale”. Czy podczas beztroskiej zabawy nad wodą warto zaryzykować i zabrać ze sobą telefon? Czy nie ulegnie on przypadkowemu zalaniu i zniszczeniu? 

Odpowiedź na to pytanie jest jedna – NIE, jeśli zainwestujesz w etui wodoszczelne na telefon. Takie etui wodoodporne ochroni Twój telefon podczas każdej aktywności na wodzie i jednocześnie umożliwi Tobie uwiecznienie wspaniałych chwil na zdjęciach i filmach. Dowiedz się na co zwrócić uwagę przy wyborze etui wodoodpornego na telefon. Poznaj różnicę między produktami wodoodpornymi, a wodoszczelnymi. Czytaj dalej! 

Etui wodoodporne a obudowa wodoszczelna

Mimo, że te dwa słowa są często używane przez producentów etui na telefon, wodoodporne etui na telefon wcale nie oznacza tego samego co wodoszczelne etui. W przypadku produktu wodoodpornego mówimy o etui odpornym na działania wody, czyli takim, które nie zniszczy się na skutek zamoczenia w wodzie. W przypadku produktu wodoszczelnego, mowa jest o etui, które jest nie tylko odporne na działanie wody, ale również jej nie przepuszcza. Stąd łatwo wyciągnąć wniosek, że jeśli chcemy bezpiecznie korzystać  z telefonu podczas rejsu jachtem, kajakiem czy nurkowania, powinniśmy postawić na specjalne wodoszczelne etui do nurkowania i nie tylko, w którym nasze urządzenie będzie w pełni bezpieczne nawet na dużych głębokościach, przez długi czas.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pokrowca wodoszczelnego? 

Nie tak prosto jest wybrać etui na telefon wodoszczelne, ze względu na mnogość najróżniejszych produktów oferowanych zarówno przez sklepy stacjonarne jak i sklepy online. Jest jednak kilka kwestii, na które należy zwrócić szczególną uwagę, przy wyborze takiego akcesorium. Pokrowiec na telefon wodoszczelny powinien przede wszystkim mieć lekką i niezwykle wytrzymałą, a także szczelną konstrukcję. Ponadto, należy koniecznie sprawdzić jakie normy spełnia dany produkt. Standard IP68 zastosowany w większości takich produktów, będzie jak najbardziej wystarczający na czas letniego szaleństwa nad wodą. Etui wodoszczelne musi być dokładnie dopasowane do telefonu, ponieważ tylko wtedy będzie w stanie odeprzeć wodę, a dodatkowo zapewnić skuteczną ochronę przed upadkami. Etui wodoszczelne powinno również być łatwe w montażu i demontażu oraz nie ograniczać żadnych funkcji urządzenia.  

Jeśli chcesz dobrze przygotować się do rozpoczęcia sezonu letniej aktywności nad wodą i nie chcesz, aby umknęła Tobie ani chwila, koniecznie zainwestuj w etui wodoszczelne na telefon, dzięki któremu wykonasz setki zdjęć i filmów z kajaka, jachtu czy zabawy na desce surfingowej lub kite’cie. Nie musisz już więcej obawiać się o zamoczenie, zalanie i zniszczenie swojego drogiego telefonu. Sprawdź bogatą ofertę wodoszczelnych etui i etui wodoodpornych na telefon na stronie: https://youtab.pl/etui-do-telefonu/etui-wodoodporne/. Wybierz swoje ochronne etui i zamów bezpiecznie z dostawą pod wskazany adres. Nie czekaj!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here