Ochronna szata dla telefonu

Każdy nowoczesny smartphone prezentuje się zjawiskowo. Producenci kuszą nie tylko technicznymi możliwościami sprzętu, ale przede wszystkim futurystycznym oraz stylowym designem, który jest w stanie dopełnić wizerunku nowoczesnego człowieka. Jednak używanie smartphona w jego fabrycznej szacie, jest proszeniem się o nieszczęście, która zdarzy się raczej szybciej niż później. Smartphony, chociaż piękne w prezencji są bardzo kruche. Upadki, zarysowania, zabrudzenia, zalania – wszystko to jest w stanie wyeliminować smartphona z obiegu i odciąć użytkownika od kontaktu ze światem. Etui jest dodatkową ochroną, jednak nie jest to jedynie czysto funkcjonalny dodatek.

Szata, która podkreśli styl

Dopasowane etui jest w stanie podkreślić wyjątkowe wizualne walory telefonu oraz lepiej wpisać się w unikalny styl użytkownika. Telefon to wizytówka oraz dodatek, który pozwala wyrazić więcej z siebie. Etui staje się łatwym narzędziem do eksperymentowania z wyglądem swojego telefonu, a tym samym z uzyskaniem lepszego reprezentacyjnego efektu dla siebie. Na rynku istnieje cała masa etui w różnych formach i wzorach. Paradoksalnie mimo dużego wyboru, trafić z czymś prawdziwie unikalnym i dopasowanym jest ciężko. Często jeden, drobny szczegół jest w stanie przeszkodzić w cieszeniu się z funkcjonalności oraz prezencji swojego telefonu. Rozwiązaniem jest zaprojektowanie swojego własnego etui, które będzie dopasowane do danego modelu telefonu. Opcję taką oferuje internetowy sklep z akcesoriami do smartphonów Vegacom.eu. Spersonalizowane etui da pewność, że nikt inny nie będzie posiadał takiego samego wzoru – dzięki czemu pełniejsze wyrażenie swoich preferencji oraz indywidualnego spojrzenia na świat staje się prostsze.

Wygląd i ochrona

Współczesne etui łączą w sobie funkcjonalność z wyjątkową estetyką. Niektóre modele potrafią przypominać prawdziwe dzieła sztuki, inne futurystyczne zbroje, w których telefon jest w stanie przetrwać wszystko. Każde etui musi wykazać się ciekawym designem, inaczej istnieje nikła szansa na to, że produkt zostanie zdjęty ze sklepowej półki. Etui są na tyle tanie, że nie trzeba uzależniać się od jednego modelu. Jak było mówione wcześniej z wyglądem telefonu można eksperymentować. Dziś sama funkcjonalność nie gwarantuje, że produkt będzie rozchwytywany. Zmienianie etui w zależności od tego w jakim jesteśmy środowisku (praca, dom) lub jaki mamy aktualnie humor, pomoże w różnym stopniu zaakcentować konkretne cechy osobowości użytkownika.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here