Etui na telefon – ergonomia i skuteczna ochrona

Zapłaciłeś za smartfon kilka tysięcy złotych? Warto pomyśleć o jego skutecznej ochronie, wystarczy bowiem jeden niefortunny upadek, by rozbić ekran lub obudowę. Etui do telefonu pełni również inne funkcje. Dowiedz się jakie i wybierz case, z którym korzystanie ze smartfona będzie bezpieczniejsze i wygodniejsze.

Ochrona – podstawowe zadanie etui

Niemal każdy, od chwili kiedy kupił nowy smartfon, dba o to, by chronić ekran przed rozbiciem lub pęknięciami. Szkło hartowane jest oczywiście bardzo dobrym sposobem zabezpieczenia przed zniszczeniem ekranu. Warto pomyśleć jednak również o ochronie obudowy. Etui do telefonu skutecznie chroni obudowę przed uszkodzeniami, jakie mogą zdarzyć, kiedy urządzenie wypadnie Ci z ręki. Plastikowe obudowy smartfonów mogą pękać, szklane rozbijać się, a metalowe zbierać szpecące rysy.

Etui – skuteczna ochrona ekranu

Etui może chronić również ekran. Wystarczy zaopatrzyć się w case z klapką lub tzw. wsuwkę, czyli pokrowiec wykonany z tkanin lub skórki, do którego wsuniesz cały telefon, kiedy go nie używasz.

Dlaczego warto chronić również obudowę?

Nowoczesne smartfony to drogi sprzęt, który warto zachować w dobrym stanie, również wizualnym. Telefon bez rys, obić i pęknięć na obudowie zdecydowanie łatwiej będzie Ci odsprzedać, a przy okazji wynegocjować lepszą cenę. Również producenci oferują niekiedy promocje, które polegają na tym, że oddajesz swój stary smartfon w rozliczenie za nowy model. Im lepszy stan Twojego starego telefonu, tym więcej za niego dostaniesz.

Popraw ergonomię swojego smartfona

Case’y na telefony w wyraźnym stopniu poprawiają również wygodę korzystania z nowych urządzeń. Wiele nowych modeli posiada bardzo rozbudowaną optykę tylnego aparatu, która wystaje z tylnej obudowy nawet o 2-3 milimetry. Przez to telefon chwieje się, kiedy położysz go na blacie biurka lub stołu. Różnicę tę można zniwelować jedynie dzięki poręcznemu etui. Jakie jeszcze case’y poprawiają wygodę korzystanie ze smartfona?

  • Jeśli są wykonane z antypoślizgowego materiału, wyraźnie poprawiają pewność chwytu.
  • Posiadają wycięcia lub wnęki na fizyczne przyciski.
  • Znajdują się w nich otwory na sloty.
  • Na rynku dostępne są także etui z ergonomicznymi uchwytami.

Spersonalizuj swój telefon

Etui to również sposób na nadanie swojemu smartfonowi wyjątkowości. Większość modeli wygląda bardzo podobnie, jednak Twój telefon może wyróżniać się na tle innych urządzeń. Wystarczy, że włożysz go w case w oryginalnym kolorze lub z atrakcyjnym nadrukiem, który odda Twoją osobowość lub zainteresowania. Na rynku dostępne są również etui wykonane z różnych materiałów. NIe musisz ograniczać się do przezroczystych, silikonowych case’ów. Szeroki i ciekawy wybór znajdziesz w sklepie TeleAkcesoria.com.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here