Blackmagica

Używanie kamer marki Blackmagic do swoich potrzeb filmowych ma wiele zalet. Aby dowiedzieć się więcej na ich temat – zapraszamy do lektury.

Kamery Blackmagic – w czym są lepsze od innych?

Kamery Blackmagic to rewolucyjny i bardzo nowoczesny produkt, który wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest łatwiejszy w użyciu, aniżeli wiele konkurencyjnych propozycji, a równocześnie daje znacznie lepszej jakości efekty nagrań niż popularne formaty wideo.

Osoby, które zdecydowały się na produkty Blackmagic, mocno doceniają to, że producent dba o wprowadzanie do swoich kamer wiele nowych rozwiązań i innowacyjnych technologii, takich jak wbudowane filtry optyczne ND, czy też dotykowe elementy sterujące. Zastosowanie tego rodzaju funkcji to wielki krok naprzód w tworzeniu produkcji, bowiem zapewnia wizualnie bezstratne obrazy, które idealnie nadają się do pracy w wysokiej rozdzielczości, przy wysokiej liczbie klatek na sekundę i do tworzenia postprodukcji o wysokim zakresie dynamiki.

Jeśli również zdecydujesz się na którąś z nowszych propozycji Blackmagic, z całą pewnością zaskoczy Cię ich niesamowita jakość obrazu, szeroka obsługa metadanych oraz wysoce zoptymalizowane przetwarzanie GPU i procesora. Wszystkie te, wyżej wymienione cechy absolutnie sprawiają, że propozycje tej marki z dnia na dzień cieszą się coraz większą popularnością wśród ambitnych fanów tworzenia produkcji filmowych. Jednak myli się ten, kto sądzi, że kamery Blackmagica to gadżet zarezerwowany dla profesjonalistów, bowiem tak jak wspomniano wcześniej – są naprawdę łatwe w użytkowaniu, dzięki czemu każdy może opanować ich obsługę w krótkim czasie.

Propozycje kamer od Blackmagic – czym jeszcze mogą Cię zaskoczyć?

Różnego rodzaju propozycje marki Blackmagic niosą również wiele innych, mocnych stron dla użytkowników. Przede wszystkim jest to doskonały stosunek jakości do ceny. Spodoba Ci się również to, że w wielu produktach absolutnie nie ma potrzeby transkodowania materiału przed edycją, a proste, uporządkowane menu jest łatwe do opanowania.

Wygląd ująć wykonanych za pomocą kamer Blackmagic jest zdecydowanie ich największym atutem, a w połączeniu z przystępną ceną trudno jest znaleźć na rynku konkurenta, który w takim budżecie mógłby zapewnić podobne wyniki tworzonych postprodukcji. Najlepiej jednak przekonać się o tych walorach osobiście, bo to daje największą pewność, iż propozycje Blackmagic nie tylko są warte swojej ceny, ale wręcz są niesamowicie opłacalną okazją z rewelacyjnym zakres możliwości produkcyjnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here