Narzędzia do obróbki zdjęć

W obecnych czasach większość osób wykonuje zdjęcia za pomocą smartfona. Aparaty fotograficzne są znacznie rzadziej wykorzystywane, głównie przez profesjonalistów. Ogromną zaletą zdjęć zrobionych za pomocą telefonu jest prostota ich wykonywania. Z tą czynnością poradzi sobie każdy. Gorzej jest z obróbką takich fotografii. Aby to zrobić, należy zaopatrzyć się w specjalną aplikację. Są to proste w obsłudze programy, które mogą przydać się każdemu i w każdej sytuacji. Te najpopularniejsze zostały opisane poniżej, oprócz nich na rynku dostępne są również inne pozycje.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/jaka-aplikacje-do-obrobki-zdjec-wybrac/

A Color Story

Ten program charakteryzuje się bardzo wygodną oraz szybką edycją parametrów zdjęć. Wystarczy używać kilku suwaków, które zmienią naszą fotografię nie do poznania. Mamy możliwość w prosty sposób uzyskać taki efekt jaki chcieliśmy, bez większego wysiłku. Następna zaleta tej aplikacji to komfortowy tryb kadrowania, dzięki temu możemy zmieniać wymiary, tak by dopasowywać je do konkretnych rozmiarów.

Autodesk Pixlr

To kolejna propozycja, która jest niezwykle popularna. Głównie ze względu na swoją prostotę w obsłudze. Aplikacja posiada dodatkowo tryby automatycznie, które są w stanie ulepszyć jakość zdjęć oraz wiele gotowych filtrów. Dzięki takiemu dodatkowi możemy dopasować kolorystykę zdjęć do własnych preferencji.

Snapseed

Ta aplikacja należy do grupy bardziej rozbudowanych oraz zaawansowanych programów, które służą do obróbki zdjęć. Znajdziemy w niej nie tylko podstawowe narzędzia, ale też takie które pozwolą zmieniać kontrast, wyostrzenie, czy nasycenie barw zdjęcia. Program posiada również gotowe filtry, z których możemy skorzystać, gdy chcemy wykadrować zdjęcie.

Candy Camera

Jest to aplikacja odpowiednia dla osób, które szukają prostego edytora zdjęć, który jednocześnie posiada minimalistyczny interfejs. Daje możliwość dostosowania zdjęcia do swoich indywidualnych preferencji, dosłownie w kilka chwil. Oprócz tego program daje możliwość wprowadzenia pikselizacji konkretnego fragmentu fotografii. Ta funkcja przydaje się, jeżeli mamy potrzebę cenzurowania.

Zobacz też: http://pelnakorzysci.pl/stroj-na-impreze-co-zalozyc/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here