Naprawa MacBooka

Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem MacBooka Air, staram się raczej dbać o wszystkie sprzęty elektroniczne, które do mnie należą, dzięki czemu zwykle służą mi latami, dopóki coś nie zepsuje się w związku ze zwyczajnym użytkowaniem sprzętu.

Taka sytuacja zdarzyła mi się ostatnio z moim komputerem, kiedy jak co wieczór postanowiłem odpalić MacBooka żeby obejrzeć swój ulubiony serial wystąpił problem – komputer niby się uruchamiał ale ekran pozostawał czarny. Próbowałem wszystkiego, restarty ani porady z sieci nie pomogły, jedyną opcją, która mogła mi teraz pomóc była naprawa u specjalisty.

Zacząłem więc przeszukiwać internet w poszukiwaniu serwisu, który zaradzi coś na moje problemy z komputerem, mieszkam w Warszawie, więc pierwsze co wpisałem w przeglądarkę to coś w stylu: “serwis MacBook Warszawa” i wyświetliło mi się kilka propozycji. Postanowiłem przejrzeć więc te kilka opcji ale nic nie zadowalało mnie pod względem cenowym, więc poszukiwania nieco mi się przedłużyły.

Postanowiłem podpytać znajomych, którzy również posiadają podobny sprzęt, jeden ze znajomych polecił mi swój zaufany serwis Apple w Warszawie i podał do niego numer. Pomyślałem, że nie mam za dużo do stracenia i postanowiłem zadzwonić do tej firmy. Pracownicy wydawali mi się kompetentni, przeprowadzili ze mną wstępny wywiad, powiadomili co może być problemem, próbowali nawet załatwić problem zdalnie, ale kiedy okazało się, że nie obędzie się bez wizyty w siedzibie serwisu.

Zabrałem więc swój komputer do siedziby i po dogadaniu szczegółów zostawiłem go na miejscu licząc, że wszystko przebiegnie po mojej myśli i już za kilka dni będę mógł nadgonić swój ulubiony serial. Tak jak się spodziewałem – po około czterech dniach zadzwonił do mnie pracownik serwisu i powiadomił mnie, że mój komputer jest już gotowy do odbioru, sprawdziłem działanie sprzętu – przebiegło pomyślnie i znów działa jak nowe! Teraz już wiem, że naprawa MacBooka w Warszawie, to tylko i wyłącznie w tym serwisie – są niezastąpieni!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here