Profesjonalne maszyny masarskie i spożywcze

Każdy zakład zajmujący się produkcją i przetwórstwem żywności musi posiadać zaawansowany, niezawodny sprzęt pozwalający na nieprzerwaną pracę w trudnych warunkach. Jest to wymagająca branża, dlatego wybór maszyn musi paść na urządzenia najwyższej możliwej jakości. Nie ma tu miejsca na potknięcia i przerwy w produkcji – wszystko musi tu iść gładko i bezproblemowo. Dlatego w ofercie sklepu ERY Food Machinery przygotowaliśmy szeroką ofertę maszyn masarskich różnego rodzaju. Działamy w branży od wielu lat, a teraz i Tobie możemy zapewnić usługi sprzedaży lub serwisowania sprzętu. 

Masownice próżniowe –  podstawowe wyposażenie w masarniach oraz zakładach mięsnych

Profesjonalne masownice próżniowe to sprzęt przeznaczony do masowania różnego rodzaju mięsa. Dzięki swojej potężnej mocy doskonale poradzi sobie również z kośćmi i tuszami. Tylko wysokiej klasy sprzęt  jest w stanie zapewnić najlepsze parametry jakościowe mięsa, zwiększając jego soczystość i kruchość. W naszej ofercie znajdziesz maszyny pochodzące od renomowanych w branży producentów takich jak m.in. Nowicki, Lutetia czy Vakona, specjalizujących się w zaopatrywaniu zakładów związanych z przemysłem spożywczym i mięsnym w całej Europie.

Klipsownice spożywcze – najwyższa precyzja pakowania

Dostępne na naszej stronie klipsownice wyróżniają się zastosowaniem niezawodnych, starannie dopracowanych systemów, które zapewniają niezwykle wydajny proces zamykania osłonek kolagenowych oraz tych z tworzyw sztucznych. Zapewniają również całkowitą szczelność, pozwalając zachować doskonałą jakość produktu, odpowiednią konsystencję oraz kształt.

Znajdziesz u nas modele różniące się od siebie wielkością, mocą oraz dodatkowymi funkcjami. Wszystkie są jednak niezwykle trwałe i wytrzymałe, a także niezwykle łatwo się je serwisuje i czyści.

Poznaj szeroką ofertę ERY Food Machinery

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Podane wyżej urządzenia stanowią jedynie przykład i małą jej część. W sumie posiadamy około 1000 różnego rodzaju urządzeń do przemysłu spożywczego takich jak krajalnice, pakowarki próżniowe, wilki masarskie, kotleciarki, formierki, mieszałki, kutry czy skórowaczki. 

Oferujemy także serwis urządzeń do przemysłu spożywczego, przedłużając życie sprzętu poprzez naprawy usterek oraz dokładne czyszczenie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – gwarantujemy najwyższą jakość, sprawną transakcję oraz pełne zadowolenie klienta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here