szkło hartowane na tablet

Tablet to obecnie jedno z najchętniej wykorzystywanych urządzeń elektronicznych. Jest bardziej poręczny niż laptop, mniejszy i wygodniejszy do transportowania, a jednocześnie można na nim wykonać praktycznie wszystkie zadania, jakie wykonujemy na komputerze. Wiele tabletów posiada także funkcje telefoniczne, co czyni z nich jeszcze wygodniejsze rozwiązania. Właśnie z tych powodów zasługują sobie także na szczególną ochronę.

Tablet w podróż? Niebezpieczeństwa czyhają

Tablet można z powodzeniem wykorzystywać w trakcie podróży. Jest bardzo wygodnym narzędziem do pracy, ale także służy rozrywce podczas wielu godzin spędzanych w autobusie czy pociągu. Jednocześnie jego poręczne, niewielkie kształty sprawiają, że można z powodzeniem wykorzystywać go nawet siedząc na leśnej polanie czy w górskim schronisku, ponieważ nie zabierze wiele miejsca w plecaku czy innym bagażu.

Oczywiście, tablety są także chętnie dawane dzieciom, aby urozmaicały im podróże. Niejeden maluch nudzi się w czasie jazdy smaochodem nawet na krótkim, miejskim odcinku, więc tablet może posłużyć mu za ciekawe urozmaicenie takiej trasy. Jednocześnie będzie mógł wspomóc rozwijanie jego kreatywności czy wiedzy poprzez zabawę.

Warto jednak pamiętać, że wykorzystanie tabletu w podróży – czy to przez dorosłych, czy młodych użytkowników – może z łatwością skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem. Akcesorium może upaść albo ulec zalaniu, czy to przez napój, czy przez niespodziewany deszcz, jeśli przesiąknie on przez plecak lub torbę. Równie niebezpieczne mogą być drobinki piasku, które dostaną się do niego podczas nieostrożnego korzystania z urządzenia na łonie przyrody.

Rozbity ekran – największa zmora użytkowników urządzeń dotykowych

Prawie każdy z nas miał kiedyś telefon z rozbitym wyświetlaczem. Najpewniej także niejedna osoba doświadczyła przykrego zdarzenia, jakim jest pęknięty wyświetlacz tabletu. To jedno z najgorszych zdarzeń, jakie mogą się pojawić podczas użytkowania, ponieważ utrudnia nie tylko oglądanie tego, co znajduje się na ekranie, ale także korzystanie z jego wszystkich funkcji. Często bowiem pęknięcie ogranicza sprawność odczytu dotyku i powoduje, że dane miejsce jest mniej funkcjonalne lub zupełnie przestaje odbierać bodźce.

Szkło hartowane

Właśnie w celu ograniczenia takich nieprzyjemnych wypadków zostało stworzone szkło hartowane. Jest to rodzaj specjalnej nakładki na ekran, która ma za zadanie przejąć na siebie wszystkie wstrząsy i uderzenia w taki sposób, aby sam ekran urządzenia nie został uszkodzony. Dzięki temu najważniejszy element zostaje nietknięty i tablet jest nadal w pełni funkcjonalny. Wystarczy usunąć pozostałości starego szkła hartowanego i założyć nowe, co jest znacznie tańsze i szybsze niż wymiana ekranu.

Jeśli zastanawiasz się, jak dopasować szkło hartowane do tabletu, na pewno nie będzie to trudne. Wystarczy znaleźć odpowiedni rozmiar i model szkła, aby idealnie dostosować je do ekranu, a także do wszystkich przycisków funkcyjnych, które znajdują się na telefonie. Znajdź swój, korzystając ze strony: https://etuitab.pl/szkla-hartowane, na której znajduje się szeroka gama nakładek na ekran.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here